Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Psiaki których nie ma już z nami :(
Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 20 listopada 2019, 16:08

Obrazek

My chyba nie musimy zgadywać, że to nasz podopieczny Laki 😉

Z profilu Gordon i My ➡️https://facebook.com/gordonimy

Witajcie załogo nasza. Dziś będzie spontanicznie i krótko. Kto ukrywa się pod kocem, który spadł na psiaka i mu takie ciepełko odpowiada? Kogo obstawiacie ? Lunę czy Lakiego? Miłego wieczoru 😊 Wkrótce przybliżę Wam historię spadającego koca i psiaka, który pod nim wylądował 😊

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 27 listopada 2019, 07:52

Obrazek

Nasze psiaczki nieboraczki - a w tym Lakuś ❤️
Przypominamy, że Laki jest na terapii antynowotworowej i niestety pojawiają się skutki uboczne 😞
Próbujemy wszystkiego, by ten czas był jak najbardziej komfortowy dla Lakiego.

Z profilu Gordon i My ➡️https://facebook.com/gordonimy/

Witajcie załogo nasza. Pewnie zastanawiacie się co u nas słychać... Już piszę ... Lakiemu się poprawiło. Dziękujemy Wam za wsparcie, bo ono pewnie spory w tej poprawie swój udział miało ❤️ .
Co do wymiotów... Skonsultowałam z jedną z dziewczyn z labradory.info.pl, pod którego opieką jest Laki dogłębnie temat tego niesmacznego zjawiska. Postanowiłam zasugerować się jej radą i podawać rano Lakusiowi mokrą karmę !!! I wiecie co ? Od 3 dni wymiotów nie było !!! Dlatego jeśli ktoś z Was ma w planach być Mikołajem dla Lakiego, to karma mokra Hepatic będzie bardzo trafionym prezentem. Laki bez wymiotów nie chodzi parę godzin zagubiony, bo zwyczajnie brzuszek go nie boli. Znowu nam się chłopak odbił od dna ❤️
A cudownie jest widzieć jak psiak, który czuł się nie najlepiej odżywa. Nawet szczekanie jego na kota tak bardzo mnie nie irytuje, a uwierzcie Laki to ma szczeeeek. Kiedyś go nagram i razem ze mną "pocierpią" Wasze uszy😊 A tak naprawdę, to czego nie zobaczycie, to sobie tego właściwie nie wyobrazicie 😊
Dobrze, że wszystko wraca na właściwe tory ❤️ Mam nadzieję, że jeszcze tak będzie długo. Guz jest duży ale chyba przystopował. To Wam potwierdzę po następnej wizycie u naszego weta, bo ja nie potrafię być obiektywna widząc ten guz codziennie.
Podsyłam Wam też link do marzeń Mikołajowych Lakusia...
Miłego wieczoru załogo nasza, życzymy Wam my i dziękujemy, że z nami jesteście.

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 01 grudnia 2019, 16:03

Obrazek

Dziękujemy serdecznie Sylwii, która również podarowała prezent dla Lakiego ❤️
Lakuś bardzo się cieszy, bo musi zajadać mokrą karmę, która trochę uspokoi jego układ pokarmowy, ale i wesprze wątrobę ❤️
To wspaniały prezent, bo Laki ma smaczne urozmaicenie, oraz przy okazji pomaga jego zdrowiu ❤️
A zabawka?? No wiadomo!!! Zawsze się przyda do świrowania i miętolenia ❤️

Dziękujemy serdecznie ❤️

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 05 grudnia 2019, 06:46

Obrazek

Nie będziemy ukrywać, że jest źle 😞
Rak nie daje za wygraną, mimo terapii 😞
Czekamy na jakieś informacje od innych lekarzy, czy są jeszcze jakieś możliwości 😕
Coś ty mu ktosiu narobił 😞
To ojciec wielu szczeniąt, rak się rozwijał długo w jego organizmie, dysplazja jest ogromna, a szczeniaczki szły jak świeże bułeczki 😞
Ehhh, świat oszalał 😞

Z profilu Gordon i My ➡️https://facebook.com/gordonimy

Witajcie załogo nasza. Pewnie zastanawiacie się co u nas słychać!!! Zapraszam do lektury.
1. Poszukiwania Lakiego...
Dziś biszkopt przyprawił mnie o zawał serca. Gdy pojechałam po syna do szkoły, Laki i cała sfora była na dole w domu. Gdy wróciłam przywitał mnie tylko Willy, Luna i kocię. Lakiego brak... Zaczęłam go poszukiwać, ale on nawet dźwięku nie wydał... Obeszłam cały dom trzy razy... I psiaka nie ma. Śmiałam się w panice... Jak można zgubić tak dużego psa ... No jak ??? W końcu w akcie desperacji zaczęłam szukać dogłębnie.. Znalazłam Lakusia!!! A gdzie był ? W łóżku Zuzii !!! Spał sobie spokojnie 😂😂😂Nigdy tak nie robił, więc nawet nie pomyślałam, że tam może być... Tylko zajrzałam do pokoju Zuzii, ale przy takim zwykłym spojrzeniu łóżka nie widać :P Jak go dojrzałam zeszło ze mnie dosłownie powietrze i zaczęłam się śmiać. Tak po prostu, bo bardzo się o niego martwiłam. Rzekłam mu: Lakusiu jak chcesz spać u Zuzii to rób to, ale daj jakiś znak :) Teraz już wiem, gdzie mam go szukać jak mi zniknie z pola widzenia.... A martwię się o niego bo...
2. Laki i zdrowie. Nie wiem jak jest. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że nie jest dobrze, ale wiecie... nadzieja umiera ostatnia. Od paru dni wymioty powróciły... Ale dzięki mokrej karmie Laki wszystko trawi uffff....Ale schudł od czasu zabiegu 6 kg. To widać ... A je normalnie i czasem dam mu więcej karmy, a waga leci w dół. Guz rośnie i reszta guzków się rozsiewa....Pomimo przyjmowania leku, na który robiliśmy zbiórkę... Może on działa powoli...Mamy najgorsze myśli :( Ale czekamy na konsultację najlepszego onkologa w Polsce, któremu przesłaliśmy całą historię Lakusia, łącznie z objawami, które nas niepokoją !!! Jak tylko będziemy coś wiedzieć od razu napiszemy. Ale wiemy, że jesteśmy pod najlepszą opieką i jeśli możemy jakoś Lakiemu pomóc, to zrobimy to !!! Na razie Laki otrzymał leki przeciwbólowe pierwszy raz i śpi spokojnie ( wczoraj od 4 rano albo dyszał, albo lizał się gdziekolwiek)... Zobaczymy... Czekamy i jesteśmy pełni nadziei, że Laki będzie z nami jeszcze długo ❤️
Miłej nocki załogo nasza i 3 majcie mocno kciuki, bo się na pewno przydadzą 😘 A my walczymy o każdy dzień i cieszymy się sobą z Lakusiem na czele ❤️

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 06 grudnia 2019, 09:32

Obrazek

Trzymajcie za niego kciuki!!!
On ma tylko 6 lat!!!
A jest totalnie zniszczony przez kogoś, kto nie patrzył na nic :(
Tylko na pieniądze...
Niestety takich ktosiów jest bardzo wielu i w większości wypadków są bezkarni :(
Uważajcie gdzie kupujecie psy, bo być może właśnie te schorowane psiaki, które trafiają do nas i nie tylko, są ich rodzicami :(
Walczymy, tylko czy damy radę?
Czy Laki da radę?

Z profilu Gordon i My ➡️https://facebook.com/gordonimy

Witajcie załogo nasza. Piszę Wam świeże wieści co słychać u Lakusia.
Zapraszam do lektury.
Otrzymaliśmy dzisiaj konsultację od onkologa i jest jakaś nadzieja na ratunek dla biszkopta.
Plan działania udało nam się nakreślić i zaczynamy od soboty walkę !!!
A plan walki o życie Lakiego po opinii onkologa jest następujący:
W sobotę robimy morfologię i może uda nam się przetoczyć krew ( potrzebne jest skierowanie z ilością krwi do przetoczenia)
W niedzielę zbieramy siły
Poniedziałek robimy RTG i usg, aby zobaczyć czy rak dał przerzuty ( oby nie )
Wtorek mamy wizytę w Opolu u onkologa i na dziś koniec planu, bo po wizycie u onkologa okaże się co dalej robimy.
W zaleceniach jest opcja podania chemii, dowiemy się czy Palladię przestajemy dawać, bo ona raczej nie pomaga.
Potrzebujemy teraz Waszego wsparcia... 3 majcie mocno kciuki, bo sprawa jest bardzo poważna walczymy o życie Lakiego!!! Lata zaniedbań swoje zrobiły :( Kto może nas wesprzeć grosikiem prosimy o wsparcie, bo Palladię podajemy nadal, a nawet jak przestaniemy, to już wiemy, że kwota leczenia będzie ogromna :(. Ale musimy zawalczyć, bo Laki dopiero cieszy się życiem psa 3 miesiące :( Jeszcze tylu rzeczy mu nie pokazałam.
Podaję link, gdzie można Lakiego wesprzeć finansowo:
https://ssl.dotpay.pl/?id=200645&opis=D ... uUoe1NUL_8

Dziękujemy Wam za to, że nas wspieracie i z nami jesteście ❤️❤️❤️
Nie poddamy się tak łatwo 💪💪💪

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 07 grudnia 2019, 10:35

Obrazek

Laki z ekipą dziękuje Pani Anecia za wsparcie i prezenty ❤️
Lakuś walczy mocno o lepsze jutro, choć los go nie szczędzi 😞
Ale nie poddaje się ❤️

Karma mokra jest bardzo potrzebna w tym momencie, dlatego baaaardzo dziękujemy ❤️❤️❤️❤️

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 07 grudnia 2019, 10:41

Obrazek

Obrazek

Laki ❤️
Dzisiaj miał badanie krwi i nie wyszło źle. Nawet trochę lepiej jak poprzednio, a to ważne, bo tamte wyniki były tragiczne 😞
Teraz jakby troszkę się poprawiły, ale czekamy do jutro, aby zobaczyć je na papierze.
Jutro będzie kolejna seria badań przed wizytą u onkologa, która odbędzie się na początku tygodnia.
Palladia, którą brał Laki, mogła spowodować wymioty i przez to także Laki nam schudł 😞
Dzisiaj dostał zastrzyk przeciwwymiotny oraz saszetki royal canin dla rekonwalescentów. Na razie pomagają i nie było wymiotów od czasu wizyty u weta.
Czekamy na dalsze badania i wieści od specjalistów.

Dodatkowe info jest takie, że właśnie się przebudził, beknął sobie jak po paru piwach i poszedł spać dalej!!! Czyli karma się przyjęła 😍😍😍
Cieszy to bardzo ❤️

Laki walczy, my walczymy 💪
Póki jest nadzieja!

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 10 grudnia 2019, 11:43

Obrazek

Niestety, tej poranek był decydujący 😞
To dzisiaj ktoś tam na gorze postanowił, że odejdzie 😞
Nie dał nam nawet chwili, by zawalczyć 😞
Objawy były silne, bardzo konkretne 😢
Zawsze zastanawiamy się czy będziemy wiedzieć, kiedy powiedzieć dość, by pies nie cierpiał, dzisiaj nikt nie miał wątpliwości...
Laki podupadł w momencie, jeszcze wczoraj był wesołym psiakiem, dzisiaj wczesnym ranem stał się psem konającym 😞
Guz wydzielił coś do żołądka, co zniszczyło go dosadnie 😞
Nie chcialysmy bólu, nie chciałysmy cierpienia, Laki miał go już za dużo!!!!
Został wykorzystany i wyczerpany na maksa przez kogoś, kto chciał zarobić... zarobił i uśmiercił wspaniałego psa! Dla swojego zysku, ze chciwości! Najobrzydliwszy sposób zarobku, to zarobek na cierpieniu żywej istoty!!!
Nie wiemy czy karma wraca, nie wiemy jak ona działa, wiemy, że Laki jest po drugiej stronie i ostatni czas, choć krótki, miał wspaniały!
W najwspanialszym domu Gordonowym, gdzie miłość i bezpieczeństwo jest codziennością ❤️
Mamy nadzieję, że zapamiętasz tylko te chwile piesku, bo ta rodzina kochała Cię miłością prawdziwą i zrobili wszystko byś miał dobrze.
Teraz cierpią, płaczą po Tobie, bo chcieli dać Tobie wszystko, więcej, lepiej...
Ale choroba była szybsza 😞
Płaczemy, ale spotkamy się jeszcze... taką mamy nadzieję ❤️

Laki, 10.12.2019 [*]

Gordonowa rodzino, Wy wiecie ❤️❤️❤️❤️


Z profilu Gordon i My ➡️https://facebook.com/gordonimy

Witajcie załogo nasza.

Laki... Kochanie moje... Jestem wdzięczna losowi, że połączył nasze drogi. Jestem wdzięczna, że mogłam dać i trochę radości i pokazać jak wygląda życie w domu, w którym kocha się psy całym swoim sercem. Dziękuję, że tą miłość przyjąłeś i pokazałeś, że jesteś naprawdę szczęśliwy. Przeżyliśmy z Tobą cudne chwile, sam wiesz...
Przepraszam, że nie mogłam Ci bardziej pomóc, chociaż bardzo chciałam. Przepraszam za ludzi, którzy skazali Cię na cierpienie, ale mam nadzieję, że u nas odzyskałeś wiarę w to, że człowiek jest jednak dobry. Bardzo Cię boli, widzę jak cierpisz... Masz dość...Pora wyruszyć w piękną podróż...
A teraz śpij słodko, kiedyś się spotkamy. Na pewno przy bramie tęczowego mostu powitał Cię Gordon i inne psy. Będziesz mógł powspominać i poopowiadać nowe anegdoty z życia naszej rodziny. Biegnij więc śmiało i nie bój się, jestem przy Tobie i zawsze będę <3 <3 <3 Byłeś, jesteś cudownym i bardzo walecznym psem, mój bohaterze.
Kochamy Cię bardzo i już tęsknimy. Dobranoc Lakusiu, do zobaczenia 😭😭😭😭😭😭😭😭

Krynia
Posty: 42
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 11:41

Re: Biszkopt - DT Ossy, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Krynia » 10 grudnia 2019, 14:31

Serce płacze, bardzo, bardzo mi przykro
Lakuś (*)

ODPOWIEDZ