Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

W tym dziale znajdują się wątki Labradorów pod opieką forum Labradory.info.pl lub takie, którym pomagamy finansowo. Tematy z tego działu mają kolor czerwony.
Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 26 stycznia 2022, 06:12

Przed Reksiem wyniki badania histopatologicznego, a później decyzja czy faktycznie jest szansa ratować łapki 🙁

Z profilu Gordon i My
👉https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza. Dziś byłam z Reksiem na kontroli i po leki , aby Reksiak do siebie w pełni mógł dojść. Rana goi się super i jest wszystko dobrze 😊
Od wczoraj nie chciałam brać Reksa na górę, bo bałam się, że mu uszkodzę rany po operacji. Dzisiaj musiałam być na górze, bo młodsza córka ma lekcje online i muszę jej czasem pomóc ( to dopiero 1 klasa podstawówki , więc różne cuda się dzieją). Reksiowi założyłam kołnierz, by sobie nic nie wygryzł jak nie będę miała nad nim kontroli. Początkowo szczekał, bo on też chciał być na górze, ale w końcu się uspokoił i położył. Za jakieś 10 minut słyszę ponowne szczekanie. Biegnę , by uspokoić Reksia, a ten już był na półpiętrze 😂😂😂 Nie mam pojęcia jak tam wszedł, bo go zawsze trzeba wnosić od samego dołu. I nigdy się nie odważył na taki heroiczny krok ❤️ Musiał być bardzo zdesperowany , bo poradził sobie ze schodami nawet w kołnierzu 😱 Cóż miałam zrobić ? Pomogłam mu pokonać drugą połowę schodów i zabezpieczyłam górę, aby nie zszedł 😊 Reks położył się wdzięczny spać, bo on nie lubi samotności 😊
Pytałam weta czy może do nas wchodzić i może, bo brzucha nie ma rozciętego , więc mu nie zaszkodzę 😊 I to mnie bardzo cieszy, bo Reksio wiem, że nie ustąpi 😊 Jest uparty i waleczny 😁😁😁
Także wszystko idzie ku dobremu i mam nadzieję, że operacja łapy będzie możliwa. Niestety przed nami jeszcze długa droga i ogromne koszty, ale damy radę !!! Reksio jest pod opieką Labradory.info.pl , którzy finansują jego leczenie. Ale jak wiadomo Reksio jest jednym z wielu podopiecznych ❤️ Jeśli moglibyście wesprzeć Reksia będziemy wdzięczni i za każde udostępnienie również ❤️

Z góry dzięki za pomoc i 3 majcie kciuki. Będzie dobrze. Czarnulek ma ogromną wolę życia i zasługuje na starość na życie bez bólu i cierpienia."

Obrazek

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 09 lutego 2022, 06:48

Z profilu Gordon i My
👉 https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza. Dziś piszę ja Reks :) Kiedy Pańcia ciężko pracowała , ja się relaksowałem. Nawet sobie głośno pochrapałem, ale uważam, że Pańcia przesadza, bo nic takiego nie słyszałem 🤣🤣🤣Jej to podobno przeszkadzało i nie mogła się skupić !!! Uwierzcie mi, jej się nie chciało po prostu pracować i wolała winę na mnie zrzucić 🤣Kiedyś oszaleję z tą moją Pańcią mówię Wam 😊 Miłego wieczoru życzę Wam ja Reks, a że się dziś porządnie zrelaksowałem, to mam siłę na sępienie kolacji od Pańcia , więc zmykam szybko , bo może mi coś da ??? Miłego wieczoru załogo nasza ❤️ Dziękuję , że tu jesteście ❤️ Ślę noski i łapki do Was ❤️"

Obrazek

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 24 lutego 2022, 15:27

Obrazek

Pojawił się znikąd, choć z pewnością ma za sobą przykrą przeszłość... Pies, który okazał się seniorem z wieloma problemami zdrowotnymi, które w schroniskowej rzeczywistości nie dawały mu szans...

https://pomagam.pl/3gcytd

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 10 marca 2022, 12:42

Obrazek

Ostatnie wydarzenia pochłaniają naszą głowę w zupełności. Dlatego dopiero teraz przekazujemy informacje o Reksiu.
Operacja zagraża jego życiu, ale będziemy go wspomagać różnymi wstrzyknięciami. Wszystkie informacje poniżej.
Zbiórka zamknie się przy 1500 zł, które pozwoli nam opłacić fakturę za ostatnią wizytę i kolejne wstrzyknięcie.
Dziękujemy, że jesteście z nami i z naszymi podopiecznymi ❤️

Z profilu Gordon i My
👉 https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza. Reksiak już jest z nami w domu. Niestety los bywa przewrotny i do operacji łapki nie doszło. A dlaczego ? Już piszę !!!
Reksa rano zostawiłam rano w klinice, ponieważ jest psem , który ma problemy z sercem , musiał być obecny przy operacji anestezjolog. I Panie, które Reksa przejęły przygotowały go to zabiegu, bo doktor w tym czasie operował ( z tego ta wygolona łapa) . Doktor zabrał Reksia już pod narkozą wziewną na rentgen i zobaczył, że łapa się zaczęła zrastać :) Od razu miałam telefon, bo doktor nabrał wątpliwości. Ostatnio widział Reksa na początku jego drogi i w jego ocenie jego stan bardzo się poprawił. Dlaczego nie doszło do operacji napiszę Wam w punktach, bo tak będzie mi łatwiej :) :
1. Złamanie, które zostało załatane w schronisku zaczęło się pięknie zrastać i pokrywać okostną. Jednym słowem złamanie samo się spaja i naprawia :)
2. Czemu Reksio układa tak nienaturalnie łapkę? Bo problem jednak jest w stawie biodrowym, I tam pojawia się problem. Można to wszystko naprawić, ale są małe szanse , że się uda, bo miazga , która jest odpowiedzialna za trzymanie kości biodrowej jest w okropnym stanie, a tego nie da się już odbudować operacją.
3. Dodatkowo wet zrobił Reksiakowi USG i okazało się, że nasz czarnulek ma w brzuchu powiększony węzeł chłonny aż 10 cio krotnie !!!! Wcześniej go nie było ....
4. Nie wiemy, czy to jest złośliwe czy nie.... Wet chciał zrobić biopsję, ale tu pojawia się następny problem. Reks ma problem z sercem i ten guz jest umiejscowiony pomiędzy żyłami i tętnicami i biopsja może spowodować uszkodzenie tętnicy albo żyły i czarnulek się wykrwawi :( Jest spore ryzyko. Bo z powodu wady serca tętnice i żyły są dwukrotnie powiększone :(
5. Operacja łapy spowoduje, że jego organizm będzie osłabiony i nowotwór, który był w jądrze i być może jest w węzłach chłonnych się uaktywni i Reksio odejdzie od nas bardzo szybko, a tego nie chcemy :(
6. Z tych dobrych informacji Reksiak dostał do biodra i kolana w tej samej łapie kwas hialuronowy , który go na pewno wzmocni :) Będziemy obserwować. Ale wiem, że będzie dobrze musi być !!! Jutro zamieszczę rozliczenia, bo wydaliśmy prawie całą kwotę zebraną za co Wam dziękuję <3 <3 <3 Miłego wieczoru , to tyle na dzisiaj i miłej spokojnej nocki Wam życzę :* Dziękujemy Wam za wszystko i za to, że z nami jesteście <3
Za trzy miesiące jedziemy na kontrolę tego węzła chłonnego i jak Reksio dobrze na ten kwas zareaguje, to będziemy wspomagać jego drugą łapę. To jedyne wyjście. A jedna dawka wynosi 400 zł. , ale działa cuda. Luna i Gordon wspaniale na to zareagowali, więc wiem z doświadczenia :)
Wet był zachwycony, że Reksiak tak odżył , czego ja nie widzę na co dzień. Ale zamieszanie głodny zrobił w klinice , bo jak mi go wydawali, to bez smyczy i Reks postanowił uciekać w poszukiwaniu jedzenia 🤣🤣🤣 Goniliśmy go po całej klinice, bo był bardzo zdesperowany by cokolwiek zjeść :) Po jego ucieczce smycz szybko się znalazła 😂😂😂"

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 27 marca 2022, 18:41

Obrazek

Sezon kleszczowy 🙈🙈🙈

Niestety seniorzy mają mniejsze szanse na walkę z chorobami pokleszczowymi, zwłaszcza ci po przejściach... 😢

Dlatego dzisiaj Reksio prosi o wsparcie w postaci obroży Foresto 🙏
To dla nas najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na ten moment 😢

Możesz też dołożyć cegiełkę tutaj:
https://pomagam.pl/dg37pr

Ps. Każdy podopieczny, który dostanie podziękuje pięknie ❤️

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 29 marca 2022, 09:04

Obrazek

Reksio z obstawą dziękuje dobrej duszyczce za obrożę Foresto ❤️❤️❤️

Który kolejny senior dostanie swoją obrożę?

zbiórka na foresto:

https://pomagam.pl/dg37pr

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 01 czerwca 2022, 08:15

Obrazek

Obrazek

Reksio u Gordonów ma się bardzo dobrze :)
Ale to każdy wie, że inaczej być nie może ❤️
Bardzo powoli sobie żyje i tak właśnie powinno być ❤️
Możecie sobie wyobrazić to, że już dawno miało go nie być?

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 01 sierpnia 2022, 07:32

Obrazek

A kto zagłada jeszcze do Reksa u Gordonów?
Senior zżył się z rodziną tak bardzo, że nawet pomaga przy przygotowaniu przetworów 😍

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 11 września 2022, 13:34

Obrazek

Halo, halo!

Kto pamięta jeszcze Reksia u Gordonów?
Chłopak żyje sobie powoli 🖤
Reksio został zabrany ze schroniska, gdzie niestety nie miał żadnych szans.
I nie chcemy tu nikimu wytykać nic, to nie o to chodzi. Reksio ze swoimi schorzeniami, problemami ortopedycznymi, nie miałby szans na to, aby przeżyć zimę, nawet jeśli mialbu zrobione wszelkie zabiegi.
Adopcja - bez szans! Starszy, czarny pies, do tego ortopedycznie strasznie zaniedbany 😞

Zobaczyliśmy w nim coś, co nie pozwoliło nam go zostawić. Miałyśmy nadzieje, że kiedy zrobimy wszystkie konieczne zabiegi, będzie mógł iść dalej, znaleźć dom i żyć lepszym życiem.
Reksiu żyje lepszym życiem, ale okazało się, że zabiegi są nie do przejścia… Reksiu został z nami, został z Gordonami 🐶
Jak wielu seniorów, którzy nie mieli żadnych szans 🤎🖤💛

Przez ten tydzień to Reksiu będzie zbierał na zabezpieczenie swojej zimy w jedzonko 🙏
Ceny karmy rosną niesamowicie, więc każdy kilogram jak zawsze na wagę złota ❤️

Reksiu zjada Taste of the wild - karmę, która niesamowicie mu podeszła i nie ma żadnych problemów żołądkowych, a bywało różnie.

Cegiełkę dla Reksia możecie wrzucić tutaj:

https://wspieram.labradory.info.pl

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Lego vel Reksio - DT u Gordonowej, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 13 września 2022, 12:04

Obrazek

Reksio 🖤
Nasze czarne, uratowane szczęście 🖤
Wczoraj prosił o pieniążki na karmę i dzisiaj ma już swój zapas na 2 miesiące 🖤

Już niedługo Pan kurier zapuka do chłopaka z niespodzianką 🖤

My dziękujemy bardzo, a Reksio swoim uśmiechem też dziękuje 🙏

ODPOWIEDZ