Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Labradory w Domach Stałych :)
Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 09 marca 2023, 12:54

Obrazek

Obrazek

Zelda poleca się do adopcji 😉

Z proflu „Gordon i My"
👉https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza. Dziś piszę ja Zelda. Ale dzisiaj miałam super dzień. Dostałam pluszaka, bo jest jakiś Dzień Kobiet czy coś takiego. I wiecie co ? Pobawiłam się nim chwilę i wybuchł 😭 Pańcia mówi, że ze mną zabawka, to nawet 15 minut nie wytrzyma,ale ja Wam mówię, że to ona eksplodowała!!! Dobrze, że nic mi się nie stało. Potem jak Pańcia pracowała,a dzieci zjadły obiad, poszłam do kuchni po cichu,by Pańci nie przeszkadzać w pracy posprzątać. I wiecie co znalazłam na blacie? Patelnię z sosem, mówią na to spage coś tam . Jak oni mogli tego nie zjeść do końca? Postanowiłam spróbować czy dobre,ale patelnia była daleko , więc tylko końcówką języka sięgnęłam. Cała się ubrudziłam i Pańcia krzyczała, że pochlapałam meble i podłogę. To mogła to bliżej dać,to bym lepiej posprzątała. Dobre to było,ale tylko trochę spróbowałam,bo od razu mnie Pańcia skarciła. Nie rozumiem tych człowieków. Idę spać powoli,bo już późno i jestem zmęczona. Dobranoc załogo."

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 11 marca 2023, 13:49

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

9 miesięczne dziecko poleca się do adopcji :)

Zelda, to niepohamowana energia, która z chęcią uszczęśliwi kogoś aktywnego i lubiącego pracę z psem.
Jest młoda i szalona, ale niesamowicie pojętna i otwarta na pracę z człowiekiem.
Póki co z innymi psami dogaduje się znakomicie, jedynie koty nie są w jej guście.
Jest w domu z kilkuletnimi dziećmi, maluszki mogą być przez nią taranowane ;)

Czy trzeba coś więcej o niej wiedzieć?
Z pewnością, że to typowy dzieciak, pełen energii i pomysłów - z pewnością urozmaici Wasze życie i pokaże jak wiele jeszcze musicie się dowiedzieć o psach ;)

Jeśli jesteś zainteresowany tą młodą damą z nutką energii, wypełnij ankietę:

http://ankieta.labradory.info.pl

Zelda przebywa na Śląsku.

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 23 kwietnia 2023, 14:45

Obrazek

Ach Zelda!🤭
P.S. Kto pokocha Zeldę i da jej dom stały

Z proflu „Gordon i My"
👉https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza dziś piszę ja Zelda i od razu życzę Wam miłego dnia,bo nie wiem co dalej ze mną będzie. Właśnie jesteśmy z Pańcią w lesie. Goniłam motyle, zaliczyłam już kałuże. Pańcia zabrała mnie nad taką dużą kałużę też i wiecie co ? Mogłabym tam zostać na zawsze. Kocham duże kałuże. Teraz wracamy i właśnie wyczułam super jedzonko ,ale nie udało mi się go zjeść 😩 Pańcia tylko krzyknęła Zelda fe nie wolno jeść kupy koni,a potem Zelda fe martwej żaby też. A potem dodała chyba Cię tu łobuzie zostawię 😩 Więc jakby Pańcia pisała, że uciekłam,albo nic nie pisała to wiecie gdzie mnie szukać... Gdzieś w lesie. Ps. Ale chyba mnie nie zostawi bo ciągle idziemy razem 😍😍😍"

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 04 czerwca 2023, 11:23

Ta mała łobuziara, szuka konsekwentnego domu, który ma chęci na pracę na rozwydżonym labem😁
Zero chętnych, a ona już tak długo czeka.

Z proflu „Gordon i My"
👉https://facebook.com/gordonimy

"Dlaczego nie mogę wejść do domu ? Ja tylko zmieniałam umaszczenie 🤣🤣🤣 Zelda życzy wszystkim miłej niedzieli 😄😘😍"

Obrazek

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 12 czerwca 2023, 06:08

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zelda życzy wszystkiego dobrego i przypomina , że nadal szuka swojego domku

Tusia
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2023, 12:00

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Tusia » 12 czerwca 2023, 12:27

Dzień dobry. Poproszę o nr telefonu, chciałabym porozmawiać na temat Zeldy.

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 16 czerwca 2023, 14:47

Dziękujemy za wiadomość, prosimy o wypełnienie ankiety, nasz wolontariusz skontaktuje się z Państwem i odpowie na wszystkie pytania.

Link do ankiety
👉http://ankieta.labradory.info.pl/

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Zelda - DT Tarnowskie Góry, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 05 lipca 2023, 12:56

Obrazek

No cóż… my Kaśkę znamy lat kilka…
Lubi dużo gadać, absolutnie zadaje więcej pytań, niż przęciętny czlowiek na ziemi.
Lubi sama przed sobą się pooszukiwać, że tym razem będzie inaczej, że tylko na chwilę… teraz to na pewno wytrwam w swoim postanowieniu!
Czasami (choć nie jest to złośliwe) dajemy jej poprowadzić monolog z samą sobą, bo na końcu i tak dojdzie do tego samego zdania co my 😉
Bo my ją znamy i wiemy, kiedy i co się stanie.
Możemy powiedzieć, że takim sposobem, może nie do końca konwencjonalnym i przewidywalnym, stworzyliśmy wspaniały dom dla wielu labradorów, a człowieków tego domu, zaraziliśmy Labradorowirozą!

I tak, Zelda zostaje, bo jakby ktoś przejrzał dokładnie zdjęcia na gordonowej stronie, to Zelda jest zwyczajnie podobna do Kaśki. Z charakteru trochę też 😉

Gratulujemy nowego członka rodziny Gordony!!!

Z proflu „Gordon i My"
👉https://facebook.com/gordonimy

"Witajcie załogo nasza. Dziś będzie wpis pisany pod wpływem emocji, bo dużo ich dziś w naszej sforze. W sumie od paru tygodni ... Więc będzie długo, ale wytrwajcie do końca😀 Zelda parę dni temu skończyła rok 😘😘😘Świętowaliśmy go , ale zdjęć z tej okazji nie mamy , bo łobuziara jest jak istna torpeda. Prezenty dość szybko zostały zniszczone i nawet zdjęcia nie dała sobie zrobić 🤣 Zelda jest już u nas 6 miesięcy, bo nie ma chętnych na adopcję jej 😌 Więc może Wam ją opiszę, abyście ją bliżej poznali...
Jaka ona jest?
Blondyna jest bardzo mądrą sunią, która szybko się uczy, głównie złych nawyków, te utrwala sobie najlepiej. W tri miga nauczyła się jak się wspinać na blaty, jak kraść to i owo- szczególnie kocha kraść pluszaki Zuzii i ręczniki papierowe 🤪 Zniszczyła już niejedną parę butów , ściany poobgryzała i zrobiła masę innych zniszczeń, ale z każdym dniem jest coraz lepiej i coraz mniej broi. Z psami ma świetny kontakt, ale bywa mega upierdliwa , jak któryś z naszych staruszków ją ignoruje. One sobie ją ustawiły, więc każdy "starszak" ją sobie ułoży. Agresywna nie jest w ogóle, można z nią jeść z jednej miski, dosłownie 😁Uwielbia dzieci, ale trzeba z nią ciągle pracować, bo jak przychodzą do nas "obce" dzieciaki, to ona tak bardzo chce się z nimi bawić, że na nie wskakuje- komendę nie skacz trzeba wałkować w kółko 😘 Bywa bardzo tchórzliwa, szczególnie jak nie ma obok jej psów z naszej sfory, które dodają jej odwagi, ale z czasem na pewno wzrośnie jej poczucie własnej wartości. Na spacerze boi się dosłownie wszystkiego, więc często zabierać ją trzeba w nowe miejsca, by poznawała świat i czuła się pewniejsza siebie. Na punkcie kotów ma prawdziwą obsesję Ciągle ją oswajamy z naszym Adasiem, ale kiepsko nam to idzie 😞 Ona po prostu jest zdziwiona, że on przed tak uroczą dziewczyną jak ona ucieka, ale z czasem będzie może lepiej, bo już jest , ale minimalnie.
Wszystko jest do wypracowania i jestem pewna, że za parę lat będzie grzeczniejsza 😊
Natomiast Zeldy nie da się nie pokochać. Potrafi przyjść i się przytulić, uwielbia mizianie i codzienna dawka śmiechu z nią jest gwarantowana. Daje popalić i czasami mamy jej dość, ale to jest chwilowe. Złości szybko nam mijają, bo jest wyjątkową wyjątkowością, jedyną w swoim rodzaju.
Także Zelda Ty pieronie, łobuzie, gówniaro z okazji urodzin oświadczamy wszem i wobec, że zostajesz u nas na zawsze!!! 🤣 Mam nadzieję, że tej decyzji nie pożałujemy, ale kochamy Cię i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby Cię zabraknąć w naszej sforze. Jesteś częścią nas, tą bardziej szaloną, ale jednocześnie uroczą. Obiecujemy, że będziemy się Tobą dobrze opiekować i kochać na zawsze 😍😍😍
A dziewczynom z labradory.info.pl , pod których skrzydłami była Zelda dziękujemy za zaufanie , wsparcie i zrozumienie . Reksio nadal jest na tymczasie , a z Zeldą będziemy pracować, by w przyszłości przyjmowała biedy pod swój dach, Gordonowy dach . Zrobimy wszystko by była u nas szczęśliwa 😘😘😘"

ODPOWIEDZ