Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Labradory w Domach Stałych :)
Morfek
Posty: 1104
Rejestracja: 27 listopada 2018, 10:03

Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Morfek » 20 maja 2019, 12:05

Pasja
Obrazek
______________________________________________________________________________________________________
wiek: 6 lat
płeć: sunia
maść: biszkopt/ruda
rodowód: b/d
chip: jest
sterylizacja/kastracja: tak
miejsce pobytu: DT Czerwionka Leszczyny
______________________________________________________________________________________________________
Informacja dla zarejestrowanych użytkowników:
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi. Szczegóły znajdziesz:
tutaj.

______________________________________________________________________________________________________
Kontakt w sprawie adopcji: e-mail: infomaniak@labradory.info.pl

Awatar użytkownika
abuleczka
Posty: 744
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 21:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: abuleczka » 21 maja 2019, 09:42

Witaj Piękna :)

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 22 maja 2019, 11:22

Zawiozlam Pasję z DT do doktora. Łapy w złym stanie, stan zapalny, jakiś grzyb również. Doktor glądał i to musi być z podłoża na jakim przebywała, one takie zmiany już mają, że poduszka wygląda ok ale cała ta błona jest już zmieniona prawdopodobnie od mokrego podłoża , od lizania, ciężko stwierdzić. Ogółem wygląda jakby miała wielkie psie stopy. Uszy ok, temperatury brak, serce osluchowo dobre ale wolno bije, tyle, że ona mega spokoja u doktora była. Pies idealny do wszelkich zabiegów, do psów w poczekalni ok, jak jeden ody ja zaczepial, powachala go ale jak swirowal, burknela, odeszła i się położyła. Boi się zgiełku ulic, nie pewna do obcych ale widać mężczyzn lubi i ciągnie do nich. Koty też widać zna. Do auta sama nie wkoczy ale bez problemu da się włożyć, chwilę się pokreci i się kładzie spać. Dostała zastrzyk przeciw zapalny, szampon do kąpieli grzbietu i łap,rabletki na odrobaczenie. W piątek maja znów przyjechać, zobaczyc czy jest coś lepiej, wtedy jak będzie poprawa, doktor ją zaszczepić. Nie jest ani przed cieczka ani tuż po cieczce. Za miesiąc planowana sterylizacja z uwagi na stan skóry

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 22 maja 2019, 11:26

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 22 maja 2019, 11:27

Byłam bardzo grzeczna i dzielna
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 22 maja 2019, 11:29

Moi chłopacy w DT-fajni prawda? 🙂
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 22 maja 2019, 11:31

Ten olbrzym że mną na zdjęciu to Momos-pies ratownik. Ale na razie mamy na siebie focha, burkamy na siebie pod nosem a ja się nie chce z nim bawić, no gdzie ja taka stateczna panna będę się z młodzieżą zadawala, mało tego zobaczcie jako on wielki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
abuleczka
Posty: 744
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 21:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: abuleczka » 22 maja 2019, 12:01

Cudna jest

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 27 maja 2019, 12:38

W piątek byłam u doktorów na kontroli, łapki już mniej zaognione, skóra troszkę lepsza. Uchole dobrze tylko brudne. W sobotę miałam robione badania krwi - czekamy na wyniki i IDG serduszka, zdrowa jestem 💪 Człowieki uczą mnie nowego życia, komend i tego, że człowiek nie jest wcale taki zły. Momos też wyrozumiały dla mnie i jak ją nie chce to mnie nie zaczepia a ja... Zmniejszam dystans do niego
Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Pasja - DT Czerwionka Leszczyny, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 25 czerwca 2019, 08:09

Dawno nic tu ciotka nie pisała,bo jakoś czasu brak aleee 7 czerwca przeszłam zabieg sterylizacji-wszystko poszło gładko i sprawnie,ładnie się zagoiło i bezboleśnie . I pojechałam z moimi tymczasowymi człowiekami i Momosem,na zlot psów ratowniczych i wiecie co? było cudownie! Odkryłam w sobie pasję! uwielbiam pływać,wodować,ciągnąć deskę z człowiekiem,aportować w wodzie-oj będzie ze mnie Pani Ratownik!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ