Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

W tym dziale znajdują się wątki Labradorów pod opieką forum Labradory.info.pl lub takie, którym pomagamy finansowo. Tematy z tego działu mają kolor czerwony.
Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 03 marca 2023, 13:20

Kokos
Obrazek
______________________________________________________________________________________________________
wiek: ? lata
płeć: pies
maść: biszkopt
rodowód: brak
chip: brak
sterylizacja/kastracja: będzie wykonana
miejsce pobytu: DT ?
______________________________________________________________________________________________________
Informacja dla zarejestrowanych użytkowników:
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi. Szczegóły znajdziesz:
tutaj.

______________________________________________________________________________________________________
Kontakt w sprawie adopcji: e-mail: infomaniak@labradory.info.pl

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u ?, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 03 marca 2023, 13:23

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pamiętacie kolegę z wrośniętymi szelkami? Kolega jest już w naszym Domu Tymczasowym u Karoli. Zamieszkał z Labkami Bronią i Bronkiem 😁. Będzie też miał okazje poznać Kazika ;) Dziś był u weta i we wtorek czeka go czyszczenie rany i szycie. Bardzo kontaktowy Pan. Miziak, bez problemu dogaduje się z innymi psami, inne psy z nim niekoniecznie, szczególnie Bronek, ale nie ma co się dziwić pilnuje swojego terytorium. To dopiero pierwszy dzień, wszystko się pomalutku poukłada. W zasadzie tyle co na ten moment wiemy.

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 03 marca 2023, 13:24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kokos bo tak został nazwany w DT całkiem nieźle się zadomawia. Kocha ludzi i inne zwierzęta. Rana po wrośniętych szelkach goi się całkiem nieźle. Może ktoś chciałby zakupić chłopakowi jedzonko?

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 07 marca 2023, 08:25

Obrazek

Hello to ja Kokos. Pierwszy raz w zyciu dostałem paczkę i zobaczcie jaką 😯 Dwa wory karmy, żwacze, olej i zabawki 😯 To normalnie szok i to jedna ciotka tak poszalała. Ciociu Agnieszko z całego serduszka Ci dziękuję ❤ Miałem właścicieli i nie dbali, a tu dla obcego psa takie dary ❤

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 09 marca 2023, 12:50

Obrazek

Hello tu Kokos, z calego serca dziękuję za koleje jedzonko 🥰 Ciocia Kinga i Aneta tak o mnie zadbały ❤❤ I jeszcze jakieś przysmaki mam na podwieczorek 🥰 Kocham Was, dziękuję ze o mnie pamiętacie i dbacie ❤

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 11 marca 2023, 13:56

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hello to ja Kokos 🥰
Już jestem po kastracji, reperacji rany po wrosnietych szelkach. Teraz tylko śpię i jem 😁 Dochodzę do siebie i już niebawem będę szukał domku stałego ;)
Jeśli ktoś chciałby dołożyć do mojej zbiórki na pokrycie kosztów leczenie podaję link
https://pomagam.pl/ynytrd. Wszystkim z całego serca dziękuję ❤
Najbardziej dziękuję Karoli co mnie na DT wziela ❤ Wiecie, że ona całą noc przy mnie czuwa, zebym przy ranie coś nienamarasił ❤

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 24 marca 2023, 07:55

Obrazek

Obrazek

To nasz podopieczny Kokos, zobaczcie jaką zmiana ❤

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 19 kwietnia 2023, 12:17

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pamiętacie Kokosa i wrosniete szelki? Kokos jest juz bezpieczny, zaopiekowany i kochany, ale rana niebardzo chce się goic. Dzis po raz drugi musiała być szyta :(
Zdajemy sobie sprawę, że dziś wszedzie brakuje pieniędzy, ale jak ktoś miałby luźny grosik to prosimy o wpłatę, bo oprócz Kokosa w DT mamy jeszcze innych podopiecznych na utrzymaniu :(
https://pomagam.pl/3g3878

Iter
Posty: 1524
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Kokos - DT u Karoli, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 14 maja 2023, 15:02

Obrazek

Cześć ludzie,
Podobno niedziela to dzień dobrych nowin!
Przybywam, więc z bardzo dobrą nowiną.
Nazywam się Kokos i po moim dość długim okresie rekonwalescencji jestem gotowy, aby znaleźć swojego człowieka!
Jestem całkiem dużym chłopakiem, ale całkowicie nie groźnym w stosunku do człowieka! Wręcz przeciwnie- jestem ogromnym miziakiem i przytulaniem! Uwielbiam spacery, jazdę autem, pięknie chodzę na smyczy i wszystkie potrzeby załatwiam na zewnątrz!
Jestem wykastrowany i zdrowy 😃
Inne psiaki toleruje bo mieszkam teraz z Bronia i Bronkiem tez Labradorami, ale chyba za te wszyatkie krzywdy ktore mnie spotkaly chcialbym byc jedynakiem. Wierze w to, że jest ktoś kto nie ma jeszcze żadnego przyjaciela i zostanę nim właśnie ja😁
Wszyscy chętni, proszę odzywać się do ciotek i wypełniać ankiety!
http://ankieta.labradory.info.pl/
KOKOS

ODPOWIEDZ