Czekoladowa Rika - DT Warszawa, pod opieką Labradory.info.pl

Labradory w Domach Stałych :)
Morfek

Re: Czekoladowa Rika - DT Warszawa, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Morfek » 24 października 2019, 14:21

Cześć poznajecie mnie? To ja Rika, czekoladowa super women,ktora nie daje sobie innym psom w kasze dmuchać 🤪 ale ale, oczywiście nie taka straszna jestem, potrafię się przytulić, gdy na coś liczę, położyć głowę na kolanach i robić maślane oczy 😍 a jak to nie działa, używam wyższych tonacji głosowych, wtedy już człowiek nie ma odwrotu i musi się podzielić 😉 nie przepadam, za kozami, koniami czy motocyklami bądź autobusem... Aaa inooty też lubiem pogonić 🤭 No co, po prostu o, nie lubię i już 😤 mieszkałam na wsi więc może dlatego 🤔 dzieci lubię ale z daleka, wolę jednak tych starszych, doroślejszych - bez obrazy maluchy, taka już jest że mnie zołza 🤪 Kocham wodę, chciałabym posiadać własny basen i samochód a co najważniejsze, swojego człowieka, który mądrze poprowadzi mnie przez Nasze wspólne dni..
Link do ankiety przedadopyjnej dla osówb zainteresowanych adopcja Riki: http://ankieta.labradory.info.pl/
Link do tematu Riki na forum: viewtopic.php?f=2&t=10

milka

Post autor: milka » 11 grudnia 2019, 21:57

spieszę uzupełnić zaległości że nasza czekoladka już nie szuka domu :) pozostaje na stałe w swoim domu tymczasowym :)
już na zawsze zostaje ze swoją opiekunką Anią i przyrodnim bratem Rumunem :)

Obrazek

Awatar użytkownika
abuleczka

Post autor: abuleczka » 12 grudnia 2019, 21:07

Wspaniale!! ❤️❤️❤️

ODPOWIEDZ