Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Labradory w Domach Stałych :)
Morfek
Posty: 1104
Rejestracja: 27 listopada 2018, 10:03

Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Morfek » 04 kwietnia 2022, 11:29

Fado
Obrazek
______________________________________________________________________________________________________
wiek: 2 lata
płeć: pies
maść: czekolada
rodowód: b/d
chip: nie
sterylizacja/kastracja: brak
miejsce pobytu: DT Poznań
______________________________________________________________________________________________________
Informacja dla zarejestrowanych użytkowników:
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi. Szczegóły znajdziesz:
tutaj.

______________________________________________________________________________________________________

Kontakt w sprawie adopcji: e-mail: infomaniak@labradory.info.pl

Morfek
Posty: 1104
Rejestracja: 27 listopada 2018, 10:03

Re: Czeko Fado - DT Poznań - pod opieka Labradory.info

Post autor: Morfek » 04 kwietnia 2022, 11:31

Grzeczny jest nie broi. Dużo spi ale może musi odpocząć i dużo wrazen miał pewnie. Na jedzenie rano się rzucił wiec apetyt dopisuje. Pije dużo. Kolejna noc przespana, o 4 zmienił miejsce spania. Jesteśmy już po spacerze i było pierwszy raz coś więcej niz siku. Tylko nie chce spać na posłaniu a na panelanch. I nie wiem czy mu wygodnie bo chłodno czy nauczony twardego. Boję się że kupie mu fajne legowisko a on i tak tam nie będzie spał 🙈.
Duży plus że jak zaczynamy jeść posiłek to przy nas nie stoi. Ale jest cały czas głodny wczoraj dostał łącznie 250 gram tak jak na opakowaniu karmy plus smakołyk w ciągu dnia. Rano Ok 100 gram i popołudniu resztę. Koło 22 przyszedł i zaczął się oblizywać jakby chciał jeść..

Obrazek

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 04 kwietnia 2022, 12:25

Nauka,
Nauka,
Nauka :)

Fadzik nie próżnuje, uczy się dobrych manier :)


Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 05 kwietnia 2022, 07:40

Obrazek

Mówisz, że karmy mi nigdy nie zabraknie?

Fado

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 07 kwietnia 2022, 09:13

Obrazek

Nasz nowy podopieczny Fado, serdecznie dziękuję Panu Michałowi za przekazanie karmy i expresową dostawę, czekolab się tak ucieszył, ze już zabrał sie za worek❤️ My również dziękujemy ❤️❤️❤️

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 17 kwietnia 2022, 14:21

Obrazek

Dobrego dnia, życzy Fado 🐣

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 19 kwietnia 2022, 15:11

Obrazek

Nasz Fado już po kastracji i usunięciu grudków na oczach, teraz odsypia, aczkolwiek ma focha, że jego brzusio jeść nie dostał 😍🤭

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 27 kwietnia 2022, 08:12

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fado dziękuje cioci Agnieszce za wylicytowane smaczki na Naszym bazarku, są pyyyycha. Fadzio oczywiście sam osobiście odebrał przesyłkę zarejestrowaną wprost do Niego❤️😁

Iter
Posty: 1497
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czeko Fado - DT Poznań, pod opieka Labradory.info

Post autor: Iter » 30 kwietnia 2022, 07:56

Obrazek

No cześć Ludziska, to ja Fado, przesyłam Wam pozdrowienia z wyjazdu na majówkę oraz chciałem Wam przekazać ważną wiadomość!
Zostaję na Stałe w moim Domku Tymczasowym, który od dnia dzisiejszego stał się oficjalnie moim Domem Stałym ❗️❤️❤️❤️
Dziękujemy Ani i Jej mężowi za przyjęcie Fadzia pod swój dach i cudowną opiekę przez ten czas, no i gratulujemy nowego członka rodziny ❤️❤️❤️🐾

ODPOWIEDZ