Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Labradory w Domach Stałych :)
Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 08 stycznia 2023, 13:00

Sami
Obrazek
______________________________________________________________________________________________________
wiek: 3 lata
płeć: suczka
maść: biszkopt
rodowód: brak
chip: brak
sterylizacja/kastracja: będzie wykonana
miejsce pobytu: DT Katowice
______________________________________________________________________________________________________
Informacja dla zarejestrowanych użytkowników:
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi. Szczegóły znajdziesz:
tutaj.

______________________________________________________________________________________________________
Kontakt w sprawie adopcji: e-mail: infomaniak@labradory.info.pl

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 08 stycznia 2023, 13:08

Dzień dobry w piątek! Gabi i Sami już rozwiezione do domków tymczasowych, za co ogromnie dziękujemy Bożenie i Gosi, że po raz kolejny otworzyły swoje domy dla Naszych psiaków a przede wszystkim Natalii i Jej Mężowi , za pokonanie ogroooomnej trasy, aby wyrwać panny z miejsca w którym żaden psiak nie powinien się znaleźć i transport przez Polskę- po raz kolejny, gdy zapytałyśmy czy da radę, odpowiedź była natychmiastowa! I tak dzięki tej cudownej parze Gabi i Sami- dostały od nich imiona, zaczynają nowy etap życia ❤️
DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć dziewczynki w karmę i suplementy na stawy, to My będziemy ogromnie wdzięczne💟

Więcej o dziewczynach i ich zachowaniu później, bo to bardzo ważna rzecz 😞

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 08 stycznia 2023, 13:18

Sami, młodsza suczka, która pojechała do Gosi i jej stada.
U Sami podobny problem - strach, paniczny strach.
Znalazła sobie miejsce w najdalszym zakątku domu i tam siedzi nieruchomo.
Przy dotyku człowieka odwraca wzrok i ucieka.
Sztywnieje jeśli próbuje się ją pogłaskać.
Nie zje karmy przy człowieku w ogóle. Kiedy podchodzi się z miską ucieka - trzeba ją zostawić samą, aby w ogóle ruszyła jedzenie.
Spacery? Na razie nie wchodzą w grę, aby nie stresować jej dodatkowymi bodźcami…
:(

Dziewczyny potrzebują wsparcia i Waszych dobrych myśli ❤️

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 13 stycznia 2023, 12:12

Obrazek

Halo jestem Sami chyba mnie już znacie. Jestem strachulec, ale mieszkam w takim extra DT, że moja psycha odżywa i postanowiłam się rozgościć 😁 Dostalam nowe wyrko od Labradorowych ciotek i wieeeeelki worek papu od Cioci Małgosi. Dziekuje bardzo, jakie to miłe jak człowiek się o mnie troszczy, stara i rozumie moje potrzeby ❤

Iter
Posty: 1513
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Sami - DT w Katowicach, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 25 stycznia 2023, 09:31

Obrazek

Taka ze mnie dama, dama niesłychana 🥰
Suczka Sami około 5 lat, trafila do nas z pseudo do cudnego DT. Wystraszona, zalekniona, upasiona. Dzis odzyskuje wiarę w człowieka, ale nie chcemy żeby zbyt mocno przyzwyczaiła się do opiekunki w DT dlatego szukamy domku stałego. Sunia jest zdrowa, zostanie wydana ze zobowiązaniem do sterylizacji. Aktualnie mieszka z 3 Labradorami i kotem, żyją w pełnej komitywie.
Osoby zainteresowane adopcją proszone są o wypełnienie ankiety: http://ankieta.labradory.info.pl/

ODPOWIEDZ