Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Labradory w Domach Stałych :)
Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 30 marca 2020, 09:47

Chwale się, szukam na dworze ale musi mnie ciocia luzem że smyczy puścić, jestem miłą dla ludzi, lubię ich choć troszkę nie ifna jestem, w domu chętnie śpię w klatce ale w łóżku z ciocią i wujkiem i Odim jest meeeega. Oni śpią na śledzika a my z Odim, każdy po swojej stornie łóżka na orzelka🤭 dużo już mnie ciocia nauczyła, bo ja to niezła złodziejka byłam, podeszłam i co na stole ktoś na talerzu miał nałożone, to zajumalem, jak przez nich niezauważone. Teraz ciocia, nim wezmą się do jedzenia, mówi FELA odejdź i czekam z nadzieją, ale oni zawsze wszytko zjadają🤷‍♀️ ale jestem z nimi bardzo szczęśliwa, dbają o mnie i dają to czego nigdy nie miałam. Duuużo czułości ❤️
Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 30 marca 2020, 09:54

Ciocia się cieszy, bo robię już siku nawet gdy jestem na smyczy 🤭 staram się jak najmniej siusiac w domu, no ale czasem mi się zdarzy. Ostatnio dorwałam się do zapasów karmy, no co, tak pachnialo, że nie mogłam się nie skusić, ciocia przeze mnie do pracy nie poszła, bo się martwiła o mnie, że pęknę 🤷‍♀️😜 ale wszystko dobrze się skończyło, przecież labradorowy brzusi jest elastyczny, ile mu dasz, tyle pomieści😂😜 daje tej ciotce trochę popalić, ale chyba mi wybacza, bo zabieraja mnie w fajne miejsca i przytulają dużo 😉

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 30 marca 2020, 09:56

Nadrabiam każdy stracony dzień w pseudohodowli 😍
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 02 maja 2020, 10:09

Dawno nic tu o mnie nie było ale nadrabiam... Musiałam mieć pilny zabieg, bo coś złego działo się że mną, okazało się, że to ropomacicze.. Na szczęście jest już po wszystkim i czuję się wspaniale. Mam problem z jednym skutkiem, dostaję antybiotyk a ciocia Kasia w DT smaruje i pielęgnuje, oczywiście uszy też dają się we znaki i również mam lekarstwo i trzeba csly czas dbać o moje uszka. Bardzo pokochałam moich opiekunów w DT o rezydenta Odiego, jesteśmy jak brat i siostra🤭 ale najbardziej ciocie wchodzę jej dosłownie na głowę 😂
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BaHa
Posty: 95
Rejestracja: 27 listopada 2018, 14:23

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: BaHa » 02 maja 2020, 10:14

Aaa zapomniałam napisać, uwielbia jeździć samochodem, bardzo się cieszę, gdy ciocia z wujkiem zabierają nas na wycieczkę autem zbo to zawsze super zabawa. W aucie śpię jak małe dziecko 🤭 u doktorów też jestem bardzo miła i cierpliwa, każde zabiegi pielęgnacyjne cioci, znoszę bardzo dzielnie. Ciocia bardzo o mnie dba, nawet owocami się dzieli, które są baaardzo smaczne. Już niebawem będę szukała domku stałego
Obrazek

Morfek
Posty: 1104
Rejestracja: 27 listopada 2018, 10:03

Re: Fela DT Wrocław, pod opieka Labradory.info.pl

Post autor: Morfek » 15 maja 2020, 13:55

Fela pojechała do domku stałego do Warszawy <3

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ