Czarna Misia - DT Kraków, pod opieką Labradory.info.pl

W tym dziale znajdują się wątki Labradorów pod opieką forum Labradory.info.pl lub takie, którym pomagamy finansowo. Tematy z tego działu mają kolor czerwony.
Iter
Posty: 35
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czarna Misia - DT Kraków, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 16 marca 2019, 09:54

Obrazek
Śnimy🥰, psiak kanapowic

Post adopcyjny:
Misia w naszym domu tymczasowym, 9 letnia sunia, która sporo ma już za sobą...
Na pewno rodziła nie raz, na pewno nie byla dobrze traktowana, na pewno rzadko dostawała pełną miskę. Trafiła pod opiekę Labradory.info mocno wychudzona z anemią. Po długim okresie leczenia, operacji wycięcia listwy mlecznej i lekach przeciwbólowych jest sunią cieszącą się psim życiem. Spokojna, nie wymagającą długich spacerów, uwielbiająca przekąski poszukuje kochajacego domu na jesień życia.
Przyszli opiekunowie muszą być świadomi pewnych problemów zdrowotnych Misi. Polecamy adopcję do domu bez wielu schodów. Misia ma znaczną dysplazję i co miesiąc przyjmuje lek przeciwbólowy. Dodatkowo nieco gorzej widzi i słyszy. Jej wyniki badań krwi są już w normie, niestety jeden z guzków w badaniu histopatologicznym okazał się złośliwy. Na ten moment nie ma to jednak żadnego wpływy na życie Misi.
Obecnie wielki jest z niej przytulas, łakomczuch i kanapowiec. Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, niestety goni koty i ptactwo, spokojnie chodzi na smyczy.

Szukamy kochającego domu dla Misi!!!

#niekupujadoptuj #foreverhome #domstały
#labrador #blacklabrador #instalabrador #dog #dogsofinstagram #pies #dogs #dogstagram #dogdad #instadog #love #pet #doglover #dogoftheday #pies #petstagram #animal #adoptdontshop #pets #photooftheday #ilovemydog #życielabradora #doglife #startastoryadopt

Iter
Posty: 35
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 13:32

Re: Czarna Misia - DT Kraków, pod opieką Labradory.info.pl

Post autor: Iter » 17 marca 2019, 09:07

"Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty..." M.Grechuta

Obrazek

ODPOWIEDZ